DCS World Polska, VFW-304
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od Administracji
Ponieważ dużo zajmowałem się wprowadzaniem nowych kolegów w arkana DCS i misji na serwerach, postanowiłem w tym poście opisać trochę zagadnień z trudnej sztuki wirtualnego lotnictwa. .
Ten materiał ma przedstawić czego możecie się spodziewać od naszych instruktorów i co uzyskacie, przychodząc do nas.
Wiem z własnego doświadczenia, że ciężko jest zacząć loty na serwerach multi, spowodowane jest to w większości przypadków niewiedzą i oczywiście brakiem doświadczenia.
Wyjaśniam, że nie jest to tania zabawa, oczywiście można zacząć od dołączonych do DCS.
Niestety są to praktycznie niewykorzystywane samoloty w misjach wrzucanych na serwery,
nie tyczy się to poligonów (poligony-misje na serwerach do trenowania różnych aspektów lotu czy walki, odpalana 24/7).
Dlatego każdy, kto na poważnie chce zająć się lataniem musi zdecydować się na zakup maszyny klikanej. Pośrednio można wejść do rozgrywek poprzez zakup modeli z FC3 (DCS: Flaming Cliffs 3).
Jest to zbiór modeli nie klikanych o ograniczonych możliwościach, w szczególności dotyczących awioniki.W szczególności loty w złych warunkach pogodowych czy nocne, ktoś powie, że bez problemu np. ląduje taką maszyna w nocy.
Tak to prawda, ale pod warunkiem, że zna miejsce docelowe i nie jest uzależniony od naprowadzania przykładowo na Tacan.

Zapraszam wszystkich chętnych na szkolenia, które przeprowadzam. Serwery wykorzystywane do lotów są z zaprzyjaźnionych grup lub stawiane u mnie na dedyku.
Obowiązuje jedynie kultura wypowiedzi i poświęcenie czasu.
Nie będziemy tolerować wzajemnego obrażania się. Oczywiście traktujemy symulację realnie nie zapominając o dobrej zabawie.

Skocz do:

User Panel Messages

Announcements
Announcement #1 8/1/2020
Announcement #2 8/2/2020
Announcement #3 8/6/2020